Reference

Pokud chcete našemu webu Vzrostlé stromy, nebo naší společnosti Okrasná školka Chýně, s.r.o. napsat referenci, využijte, prosím, kontaktní formulář na konci této stránky.
Za Vaše reference a názory předem děkujeme.
Pracovníci Okrasné školky Chýně.
 

Reference našich zákazníků:

Po dokončení stavby našeho domu na okraji města, jsme oslovili firmu Vzrostlé-stromy, pana majitele Káchu o sadbu borovic a klečí kolem domu. Úkol byl nelehký vzhledem k terénním nerovnostem a u několika stromů byly podmínky pro sadbu opravdu náročné. Dnes máme nádherné zdravé borovice a kleče kolem celého domu. Pochvala nejen za vstřícný  a milý přístup, ale také za bezproblémové vyřízení reklamace 3 borovic, které se nechytily a uschly.Služby vzrostlé-stromy.cz mohu jen doporučit, kvalita práce a stromů je opravdu jedinečná. Děkujeme.
Manželé Horákovi, Liberec

-----

Pan Kacha vzdy dodržel, co slíbil. Prijel vzdy vcas. Komunikace s nim vynikajici a bez zbytecnych prodleni. Reklamaci vyridil perfektne a promptne a to tak, ze situace je lepsi, nez kdyby ji vyresil pouze stoprocentne. Poradil nam jinou, odolnejsi odrudu stromu a touto nahradil tu puvodni objednanou. Urcite muzu doporucit.
Marie Peterova, Brezova. 

-----

Dobrý den, obracím se na vás s dotazem ohledně smrku " Picea breweriana " . Nemůžu ho nikde sehnat a protože s vámi mám výbornou zkušenost, dodal jste nám himalajskou borovici, proto se obracím na vás. Předem děkuji za zprávu.
Zdraví Marcela Boráková

-----

S vzrostlými stromy od pana Káchy jsme velmi spokojena a rozhodně bych všem, kdo mají v úmyslu si vzrostlé stromy pořídit, pana Káchu, jako odborníka a dodavatele doporučila. Vzrostlých stromů jsme odebrali více a tak si nám i stalo, že jich pár uhynulo, nicméně pan Kácha se k problému postavil čelem a stromy nám zdarma vyměnil za jiné, které už nám na zahradě několik let dělají radost. Perfektní kvalita stromů a milá ferová, vstřícná spolupráce, za kterou tímto děkuji a doporučuji!  :) 
Zuzana K., Škvorec

 

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.