Reference


Jak nás hodnotí naši zákazníci

Anna Hlomová napsal/a ...

Stromy od pana Káchy jsou nádherné. V září 2017 jsme kupovali 4m vysoké borovice lesní a borovice černé. Byli jsme natolik spokojeni, že jsme nyní koupili borovice himalájské, limby a smrky omorika. Spolupráce s panem Káchou byla naprosto bezproblémová. Příjemné jednání při výběru stromů, vstřícnost při domluvě dopravy a termínu dodání. Mohu jen doporučit.

17.04.2018
JK, Týniště napsal/a ...

Dobrý den pane Kácha, děkuji za Vaše perfektni služby ! Při výstavbě našeho domu jsem se setkal s několika dobrými dodavateli, ale Vás řadím na vrchol pomyslné pyramidy. Vážim si Vašich odbornych znalostí a mohu potvrdit, že to co jsme si domluvili vždy platilo. Rovněž řešení záruky bylo bezproblemové. Mohu Vaši firmu doporučit i ostatním!

25.09.2015
Zuzana K., Škvorec napsal/a ...

S vzrostlými stromy od pana Káchy jsme velmi spokojena a rozhodně bych všem, kdo mají v úmyslu si vzrostlé stromy pořídit, pana Káchu, jako odborníka a dodavatele doporučila. Vzrostlých stromů jsme odebrali více a tak si nám i stalo, že jich pár uhynulo, nicméně pan Kácha se k problému postavil čelem a stromy nám zdarma vyměnil za jiné, které už nám na zahradě několik let dělají radost. Perfektní kvalita stromů a milá ferová, vstřícná spolupráce, za kterou tímto děkuji a doporučuji! 🙂

23.06.2014
Manželé Horákovi, Liberec napsal/a ...

Po dokončení stavby našeho domu na okraji města, jsme oslovili firmu Vzrostlé-stromy, pana majitele Káchu o sadbu borovic a klečí kolem domu. Úkol byl nelehký vzhledem k terénním nerovnostem a u několika stromů byly podmínky pro sadbu opravdu náročné. Dnes máme nádherné zdravé borovice a kleče kolem celého domu. Pochvala nejen za vstřícný a milý přístup, ale také za bezproblémové vyřízení reklamace 3 borovic, které se nechytily a uschly.Služby vzrostlé-stromy.cz mohu jen doporučit, kvalita práce a stromů je opravdu jedinečná. Děkujeme.

29.05.2014
Marcela Boráková napsal/a ...

Dobrý den, obracím se na vás s dotazem ohledně smrku \" Picea breweriana \" . Nemůžu ho nikde sehnat a protože s vámi mám výbornou zkušenost, dodal jste nám himalajskou borovici, proto se obracím na vás. Předem děkuji za zprávu.

21.05.2014
Marie Peterova, Brezova napsal/a ...

Pan Kacha vzdy dodržel, co slíbil. Prijel vzdy vcas. Komunikace s nim vynikajici a bez zbytecnych prodleni. Reklamaci vyridil perfektne a promptne a to tak, ze situace je lepsi, nez kdyby ji vyresil pouze stoprocentne. Poradil nam jinou, odolnejsi odrudu stromu a touto nahradil tu puvodni objednanou. Urcite muzu doporucit.

25.04.2014

Napište svou referenci


Jak nás hodnotí naši zákazníci