VÁNOČNÍ STROMKY

Prodej vánočních stromků byl ukončen!

Budeme se na Vás těšit opět příští rok!

Pěstování vánočních stromků na vlastních plantážích a jejich prodeji se věnujeme již od roku 1994. Kromě jedle kavkazské, která na Vánoce tvoří největší podíl prodávaných stromů, Vám dále nabízíme méně obvyklé stromy jako jedli ojíněnou, jedli arizonskou, borovici černou, borovici himalájskou, smrk pichlavý a ztepilý. Tyto vánoční stromky prodáváme od začátku adventu přímo na naší plantáži, kde zajišťujeme plný servis, a to výběr z velkého množství již čerstvě nařezaných a připravených jehličnanů v přední části plantáže, plus ořezání patky a zasazení do stojanu, který si můžete přivézt s sebou. Dalším oblíbeným sortimentem, který u nás seženete, je čerstvě nastříhaná ozdobná klest a jmelí zelené či zlaté.
Přijeďte si pro Váš vánoční strom přímo na naší plantáž, kterou najdete u obce Chýně za železničním přejezdem směrem na Červený újezd.

Nákupem tohoto stromu podpoříte český výrobek, ze kterého přispíváme na činnost neziskové organizace Člověk v tísni, o.p.s., Šafaříkova 24, 120 00 – Praha 2.