VÁNOČNÍ STROMKY

Pěstováním vánočních stromků na vlastních plantážích a jejich prodejem se věnujeme již od roku 1994. Kromě jedle kavkazské, která na Vánoce tvoří největší podíl prodávaných stromů, Vám dále nabízíme méně obvyklé stromy jako jedli arizonskou, fraserovu, borovici černou a smrk pichlavý. Tyto vánoční stromky prodáváme od začátku adventu přímo na naší plantáži, kde zajišťujeme plný servis, a to výběr z velkého množství čerstvě nařezaných a připravených jehličnanů v přední části plantáže, plus ořezání patky a zasazení do stojanu, který si u nás můžete zakoupit nebo již přijet s vlastním. Dalším oblíbeným sortimentem, který u nás seženete, je čerstvě nastříhaná ozdobná klest a jmelí zelené či zlaté.
Přijeďte si pro Váš vánoční strom přímo na naší plantáž, kterou najdete u obce Chýně za železničním přejezdem směrem na Červený újezd.

Stromy si nelze na naší plantáži vybrat a uřezat, všechny nabízené stromy jsou pro vás již připravené a vystavené v přední části plantáže.

Těšíme se na Vás!

Tým Zahradnického centra Chýně 

Nákupem tohoto stromu podpoříte český výrobek, ze kterého přispíváme na činnost neziskové organizace Člověk v tísni, o.p.s., Šafaříkova 24, 120 00 – Praha 2.