Vánoční stromky

Prodej vánočních stromků zahajujeme 2.12.2018 a budeme prodávat dále každý den od 8 do 16hod.

Pěstováním vánočních stromků na vlastních plantážích a jejich prodejem se věnujeme již od roku 1994. Kromě jedle kavkazské, která na Vánoce tvoří největší podíl prodávaných stromů, můžeme zákazníkům dále nabídnout také jedli arizonskou, borovici černou a lesní, smrk pichlavý, sivý a ztepilý. Tyto vánoční stromky prodáváme od začátku prosince nově také přímo na naší plantáži, kde je zákazníkům zajištěn plný servis a to výběr z více jak 1000 ks jehličnanů, plus ořezání patky a zasazení do stojanu. Dalším oblíbeným sortimentem je čerstvě nastříhaná ozdobná kles, jmelí a stojánky.
Pro Váš Vánoční stromek si můžete přijet na naší plantáž, kterou najdete u obce Chýně za železničním přejezdem směrem na Červený újezd.

Ceny vánočních stromků:

Jedle kavkazská 400-450,-Kč/m

Jedle arizonská 400,-Kč/m

Jedle fraserova 350,-Kč/m

Borovice černá 260,-Kč/m

Borovice himalájská 260,-Kč/m

Smrk pichlavý 305,-Kč/m

Smrk omorika 235,-Kč/m

Smrk pichlavý v kontejneru 680,-Kč/kus

Proč nakupovat právě u nás?
Všechny stromky, které vám nabídneme, jsou čerstvě uřezané pár dní před prodejem na naší plantáži. Nákupem tohoto stromu podpoříte český výrobek, ze kterého přispíváme na projekt Fondu ohrožených dětí v Hostivickém Klokánku. Nabídneme vám jak tradiční, tak i méně obvyklé stromky, které v našem prostředí také rostou.